Hizmetlerimiz

Biorezonans Tedavisi

GETAT KLİNİĞİ

Biorezonans Tedavisi


Biorezonans; vücudun sağlıklı forma dönüşmesi, allerjilerin tedavisi, ağır metallerin atılması, bağışıklık sisteminin düzenlenmesi, hastalıkların tedavi edilmesi amacı ile kullanılan bir terapi yöntemidir.

Frekans tüm canlı cansız varlıklarda mevcut olan spesifik özelliktir. Vücudumuzun ve organlarımızın sağlıklı frekansları; yediğimiz yiyecek ve soluduğumuz hava ile vücudumuza giren frekanslardan etkilenir. Değişen ve bozulan organ frekansları zamanla şikayetlere dönüşür. Bozulan ve değişen frekansları sağlıklı frekansa dönüştürmek biorezonans yöntemi ile kolayca sağlanabilmektedir.

Gıda veya polen allerjileri için özel programlar uygulanmakta ve kısa sürede terapi sağlanmaktadır. Tedavi sonrasında rahatlıkla gıdalar tüketilmekte ve şikayet oluşturmamaktadır.

Vücudumuza giren mikropların frekanslarının ters frekansları vücuda yollanarak mikropların parçalanması sağlanabilir. Küçük parçalar vücuttan kolayca atılabilir. Grip, sinüzit, bronşit, bulaşıcı hastalıklar, sistit, tekrarlayan enfeksiyonlarda da bu yöntemle tedavi sağlanabilir.

Vücudumuzda olmaması gereken ağır metallerin uzaklaştırılması biorezonans ile tek seansta yapılabilmektedir. Uzun süre ilaç kullanmaya gerek kalmadan zorlanmadan kısa sürede arınma sağlanmaktadır.

Gıda veya polen allerjileri için özel programlar uygulanmakta ve kısa sürede terapi sağlanmaktadır. Tedavi sonrasında rahatlıkla gıdalar tüketilmekte ve şikayet oluşturmamaktadır.

Biorezonans uygulamasında yaş sınırı yoktur. Bebeklikten itibaren ileri yaşlara kadar her yaşta uygulanabilir. Yan etkisinin olmaması büyük avantajdır.

Şikayeti olan her yaşta tüm hastalarda uygulanabilir. Çalışması bozulmuş tüm sistemlerin düzenlenmesi biorezonans yöntemi ile mümkündür. Vücudun sağlıklı frekanslara ulaşması, şikayetlerin giderilmesi, sistemlerin düzene girmesi biorezonans ile sağlanmaktadır.

 • Biorezonans en yaygın olarak alerji tedavilerinde kullanılır. Gıda, polen, deterjan, parfüm, ev tozları, hayvan tüyleri, kimyasallara karşı allerjilerde çok başarılı sonuçlar alınmaktaır. Bahar allerjisi tedavisinde en başarılı yöntemdir.
 • Cilt hastalıklarının tedavisinde kalıcı iyileşme yaratması ile farklılık yaratmaktadır. Egzema, atopik dermatit, tüm kaşıntılar, sivilce, rozasea, sedef, vitiligo, ürtiker, saç dökülmeleri, liken planus, kaşıntılar, seboreik dermatit
 • Ağrı tedavisi, eklem ağrıları, baş ağrıları, migren, fibromyalji, spor yaralanmaları
 • Nörolojik şikayetler,
 • Psikiyatrik şikayetler, stres, anksiyete, panik, duygu durum bozuklukları
 • Barsak hastalıkları, gıda intoleransları, kandida, irritabl barsak,
 • Sigara bırakma, alkol bağımlılığı
 • Otoimmün hastalıkların tedavisi, Lupus, morfea, hashimato, romatoid artrit,
 • Obesite tedavisi
 • Terleme tedavisi
 • Dikkat dağınıklığı, hiperaktivite, otizm.

GETAT KLİNİĞİ

“Geleneksel ve tamamlayıcı tıp” Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan merkezimizde Tıbbi Hacamat Tedavisi, Sülük Tedavisi, Ozon Tedavisi ve Biorezonans Tedavileri hizmetleri verilmektedir.


BESLENME VE DİYET KLİNİĞİ

Beslenme ve Diyet Kliniğimizde; kişiye özel diyet programları ile hizmet vermektedir. Merkezimizde vücut analizi cihazı ile uygun tanı ve tedavi hizmetleri verilmektedir.


PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK KLİNİĞİ

Bireysel, grup, aile merkezli, eğitici, geliştirici, destekleyici ve çözümleyici psikolojik danışma, değerlendirme, eğitim, destek hizmetleri sunulmaktadır.

ÜROLOJİ KLİNİĞİ

Üroloji Kliniğimizde, Op. Dr. İsim Soyisim tarafından lokal anestezi altında cerrahi sünnet hizmeti verilmektedir.


FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ

Doğuştan veya sonradan teşhis konmuş bir hastalık, yaralanma, travma, yaşlılık gibi sebeplerin yanında sağlıklı kişilerinde başvurduğu bir tedavi programıdır.halilogullari-logo-beyaz

Bağlar Mah. Korkmaz İş Merkezi No:53 Isparta

bilgi@halilogullari.com

0(246) 223 22 45
0(545) 32 22 800

Copyright Haliloğulları Ltd. Şti. 2020. Tüm Hakları Saklıdır.